x

Блог
28 28 Січня 28.01.2019
1С для початківців або як працювати в 1С
програма 1С

Більшість підприємств, котрі проводять управлінський, бухгалтерський та інші види обліку, з часом автоматизують свій бізнес, створюючи ефективну систему управління. Програма 1С:Підприємство вже давно стала зразком оптимальної системи автоматизованого обліку. Тому підприємці, котрі бажають масштабувати свій бізнес, цікавляться особливостями роботи в програмі 1С. А наявність навичок роботи в ній — одна з основних вимог, що необхідні при працевлаштуванні.

Що таке 1С?

Це автоматизована програма, яка допомагає організувати облік і зберегти дані підприємства в електронному вигляді. Вона одночасно вирішує велику кількість управлінських завдань, аналізу й планування, забезпечуючи сучасний рівень управління підприємством.

Спочатку робота в 1С здається досить складною, але з часом ви зрозумієте як працювати в 1С швидко та ефективно. Хоча перші кроки при вивченні програми 1С все ж рекомендується здійснювати під контролем досвідченого консультанта.

Як працювати в програмі 1С?

Робота в 1С починається з запуску програми: вибору бази даних та основного режиму роботи. Є два режими роботи:

  • призначений для користувача (1С:Підприємство);
  • режим розробки та адміністрування (Конфігуратор).

Режим «1С:Підприємство»

Користувацький режим використовується для основної роботи: створення даних, їх зміни, формування звітності або рішення інших прикладних задач.

Новачкам будуть корисні підказки путівника, котрий допомагає зрозуміти принципи роботи 1С програми й містить рекомендації по її використанню.

Режим «Конфігуратор»

Використовується для налаштування й адміністрування програми: створення об’єктів конфігурації, налаштування інтерфейсу, розробки друкованих форм, проведення операцій по закриттю періоду та інших дій.

Також в режимі «Конфігуратор»:

  • проводяться доопрацювання 1С;
  • перевіряється продуктивність системи;
  • проводиться налаштування 1С програми.

Адміністратор системи або програміст 1С в режимі «Конфігуратор» визначає склад прав користувача (можливість внесення даних, їх зміни та ін.), а також інтерфейс — вид основного вікна з меню, в якому працює користувач.

 

Основне призначення програми 1С — максимально автоматизувати всі облікові процеси підприємства. А для повноцінного використання функціоналу та всіх переваг програми, все ж варто пройти спеціальне навчання, без якого вам буде складно проводити будь-який облік.

 

Якщо у вас немає часу розбиратися у всіх тонкощах роботи в 1С і ви хочете отримати результат негайно, тоді звертайтеся до наших фахівців: подробиці на головній сторінці «IT-Consulting» або за тел.: +38 (067) 223-21-43.

 

Читайте також: «Переваги впровадження систем електронного документообігу (“1С:Підприємство 8”)».

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок