x

Блог
10 10 Серпня 10.08.2018
WMS-система і як її обрати
WMS система, автоматизація бізнес процесів

         Конкурентоспроможність підприємства тісно пов’язана з рівнем автоматизації бізнес процесів продажів та доставкою товару. Недостатньо автоматизовані складські процеси знижують ефективність роботи підприємства, витрачаючи багато часу й ресурсів. Тут на допомогу компанії приходять IT рішення для бізнесу. Одним з них є впровадження WMS (Warehouse Management System). Це система обліку та управління процесами на складі, яка надає підприємству послуги комплексної автоматизації бізнес процесів. Управління проектами з впровадження WMS входить в послуги консалтингових компаній у сфері інформаційних технологій.

        Основними замовниками WMS стають: 3PL-компанії, які охоплюють повний цикл роботи з клієнтом у сфері логістики; склади промислових підприємств; підприємства сфери торгівлі (гуртові та роздрібні). WMS-програми застосовуються також і для автоматизації бізнес процесів підприємств, які виробляють продовольчі та промислові товари, а також товари повсякденного попиту (FMCG).

Критерії вибору WMS – системи?

          Сучасний ринок насичений автоматизованими системами управління складом, тому до вибору такої системи потрібно підійти відповідально, враховуючи основні критерії:

         1. Функціонал системи управління складом

Набір функцій WMS – системи залежить від завдань і розмірів конкретного бізнесу. Він може бути різноманітний з різними комбінаціями варіантів. Великим підприємствам з великими складами підійдуть системи з широкими функціональними можливостями, невеликим компаніям буде досить системи з мінімальними функціями. Ключовими ж функціями будь-якої WMS-системи стали:

  • управління основними складськими процесами. Серед них: інвентаризація, приймання та відвантаження товару, відстеження товарних запасів тощо;
  • створення схем пакування товарів, з огляду на особливості їх розмірів і умов транспортування;
  • організація правильного ведення документообігу.
  1. Наявність таких технічних факторів:
  • універсальність – наявність готових програм, враховуючи стандартність основних бізнес процесів компаній;
  • здатність до адаптації – коли, в умовах зміни автоматизації бізнес процесів, система буде враховувати нові потреби підприємства без додаткового перепрограмування;
  • масштабованість – в умовах майбутнього розширення бізнесу;
  • легкість налаштування настройки WMS-системи.
  1. Кваліфікація та професіоналізм фахівців постачальника WMS. Від цього критерію залежать і процес установки системи з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням, а також можливість швидко навчити працівників компанії працювати з програмою.

          Вибір WMS-системи – це, в першу чергу, врахування особливостей певного бізнесу і його потреб. Будь-яка система управління складом (WMS) розроблена для економії Вашого часу та ресурсів і підвищення прозорості складських операцій. Також наша консалтингова компанія допоможе Вам встановити WMS систему на базі 1С: Підприємство.

Звертайтеся до нас за консультацією:

тел .: +38 (067) -223-21-43

 

Читайте також статтю: “Переваги впровадження системи електронного документообігу (“1С: Підприємство 8”)

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок