x

Блог
12 12 Травня 12.05.2018
Переваги впровадження системи електронного документообігу (“1С: Підприємство 8”)
Система електронного документообороту

Процес автоматизації системи електронного документообігу почався в нашій країні ще кілька років тому. З його допомогою змінюється ритм бізнесу, який звільняє себе від додаткової завантаженості паперами. Електронну документацію можна швидко оформити. Вона суворо структурована, не губиться та відповідає всім вимогам діловодства. Найбільш загальновідомою системою електронного документообігу є програма “1С: Підприємство 8″.
Впровадження 1С: Підприємство 
Практично жодна сучасна компанія не може функціонувати без 1С. З її допомогою здійснюється управління підприємством і вона є головним помічником при прийнятті управлінських рішень.

1С програма допомагає:

 • структурувати інформацію про процеси діяльності підприємства;
 • обробити первинну документацію;
 • скласти фінансові та економічні звіти.

Переваги програми1С: Підприємство 8″

 1. Наявність звітності. Якщо правильно вводити вірні дані в програму 1С, то підготувати документи або сформувати звіт не складе великих труднощів.
 2. Автоматизація бухгалтерського та управлінського обліку. Використовуючи програму 1С, можна легко і швидко обробити будь-яку інформацію від покупців, співробітників або постачальників. Є можливість розрахувати заробітну плату, а також вести облік всіх засобів на підприємстві.
 3. Можливість доступу до будь-якої інформації. Так, не тільки бухгалтер, але і керівники різних рівнів можуть дізнатися будь-яку потрібну цифру (підсумок продажів, сплату податків, надходження коштів від покупця або оплату постачальнику та ін.).
 4. Наявність великої кількості прикладних рішень. Вони автоматизують типові та спеціалізовані завдання обліку й управління в комерційних і бюджетних підприємствах. Серед таких рішень можна виділити: “1С: Бухгалтерія 8”, “Управління торгівлею”, “1С: Роздріб 8”, “1С: Комплексна автоматизація 8” та інші.

Прикладне рішення “1С: Комплексна автоматизація 8”

1С підприємство, комплексна автоматизація

Одне з кращих прикладних рішень. Єдина інформаційна база може вести одночасно управлінський, податковий і бухгалтерський облік для декількох підприємств. Прикладне рішення «1С: Комплексна автоматизація 8″, враховуючи реальні потреби широкого кола організацій, містить найбільш необхідні функції управління:

 • продажами, запасами та закупівлями
 • взаємовідносинами з клієнтами (CRM)
 • фінансами та взаєморозрахунками
 • виробничим урахуванням
 • основними засобами
 • бухгалтерським і податковим обліком
 • персоналом.

Так, однією з головних переваг програми 1С є її можливість добре організовувати та автоматизувати роботу бухгалтерії та інших служб, від яких залежить стабільність і прибутковість роботи всієї компанії.

Наша консалтингова компанія реалізувала багато проектів різної складності, пов’язаних з автоматизацією обліку на базі програмних продуктів системи 1С: Підприємство.

А Вам потрібна розробка або налаштування 1С? Тоді звертайтеся до нас за консультацією (тел.: + 38 (067) 223 21 43)!

 

Можливо Вас зацікавить стаття нижче:

Як оптимізувати програми 1С: Підприємство

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок