x

Блог
21 21 Березня 21.03.2018
Що таке ІТ консалтинг і для чого він потрібен?

На сьогодні комп’ютерні технології проникли у кожен аспект життя сучасної людини і ми все частіше використовуємо обладнання для спрощення процесів нашої роботи.

Але, що робити, якщо у нас немає часу та досвіду для того щоб правильно автоматизувати бізнес процеси та усунути несправності нашої ІТ архітектури? Не кожна фірма має штатного програміста, адже фахівці своєї справи зараз на вагу золота.

Виникає потреба у пошуку хорошого спеціаліста, який би вирішив проблеми технічного аспекту компанії. Саме цим і займається компанія ІТ консалтингу.

ІТ консалтинг – це комплекс робіт, що відповідає за оптимізацію, аудит, впровадження та підтримку функціонування автоматизованих систем та збереження баз даних підприємства. Простими словами: ІТ консалтинг надає професійну консультацію підприємствам у сфері комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення з врахуванням специфіки фірми.

ІТ консалтинг вирішує такі питання:

  • Проведення ІТ аудиту та визначення рівня технічного обслуговування комп’ютера та його ефективності.
  • Підвищення продуктивності бізнес процесів фірми
  • Забезпечення захисту корпоративних даних та визначення витрат на їх захист.
  • Зменшення витрат на оновлення інформаційної бази підприємства
  • Створення ІТ інфраструктури, що підвищить ефективність управління та керування всіма процесами, що відбуваються у компанії.
  • Діагностика комунікацій підприємства, рекомендації для підвищення їх ефективності
  • Визначення продуктивності роботи працівників в компанії
  • Діагностика ефективності роботи наявного програмного забезпечення і надання рекомендацій щодо його модернізації, в тому числі й отримання якісного IT рішення для програми 1С.

Спеціалісти ІТ консалтингу визначають стратегію автоматизації для Вашого підприємства з врахуванням всіх особливостей та вимог.

Отже, спектр послуг компаній у сфері ІТ консалтингу є  широкий та різнобічний. І основною метою їх є високоякісна робота ІТ інфраструктури та її відповідність до вимог сучасного ринку. Впроваджуючи нові технології, з підтримкою спеціалістів ІТ консалтингу, Ви зекономите свій час та підвищите свою конкурентноздатність.

 

Звертайтесь до нас за консультацією:

 тел.+38 (067) 223 21 43

Інша цікава стаття в тему: “5 помилок клієнта у виборі серед консалтингових компаній в Україні“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок