x

Блог
16 16 Серпня 16.08.2018
Що робити, якщо «зависає 1С»?
програма 1С, комплексна автоматизація 1С

         Комплексна автоматизація 1С допомагає бізнесу вирішити різні завдання з управління фінансами, продажами, виробництвом тощо. При цьому кожен користувач продуктів на платформі «1С» може потрапити в ситуацію, коли довго не відкриваються документи або формуються та ін. Як же збільшити продуктивність програми та знайти причини гальмування 1С? Розберемо найтиповіші проблеми повільної роботи програми та рекомендації щодо їх вирішення.

    Поради щодо прискорення роботи 1С

  1. Не рекомендовано виконувати регламентні й фонові завдання у процесі роботи користувачів в системі. Включені завдання гальмують роботу, а система повинна бути максимально розвантажена. У програмі можуть бути увімкнені такі завдання, багато з яких просто не потрібні. Наприклад, якщо у Вас мало або відсутні валютні операції, можна відімкнути «завдання завантаження валют» і завантажити курси при необхідності. А виконання регламентного завдання – «індексація БД» – найкраще перенести на нічний час.
  2. Відмовитися від обміну даними між своїми базами (РІБ) під час робочого часу.
  3. Стежити за розподілом навантаження по серверах і по процесах, враховуючи кількість користувачів в системі 1С та реальні потреби підприємства.
  4. Враховувати програмне забезпечення, на якому повинна працювати програма 1С. На практиці виявлено, що 1С працює на різних операційних системах по-різному. Також потрібно врахувати виникнення проблем з запуском і роботою програм застарілих версій в середовищі сучасних ОС.
  5. Очищення кеша. Проблеми пов’язані із застарілим кешуванням 1С можна вирішити за допомогою: перезавантаження сервера; вивантаження або завантаження БД через конфігуратор або безпосереднього очищення кеша. Очистити кеш можна різними способами: вручну, видаленням БД зі списку, за допомогою команди / ClearCache.
  6. Стежити за розміром оперативної пам’яті. При збільшенні обсягів інформації в 1С слід збільшити обсяг оперативної пам’яті. Якщо її недостатньо, то дані, з якими працює сервер, будуть знаходитися не в ОП, а на диску. Це призведе до істотного зниження продуктивності всієї системи.
  7. Не варто забувати, що скорочення обсягу інформації в БД допоможе підвищити продуктивність роботи всієї програми.

         Якщо ж після вищевикладених порад проблеми з 1С не пропали й програма продовжує працювати повільно, то Ви можете звернутися до нашого программіста 1С за тел:

тел.: +38 (067) -223-21-43

Читайте також статтю: “Кому і для чого потрібно доопрацьовувати програму 1С?

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок