x

Project Manager

Хто такий Rent Project Manager ?

 

Основний обов’язок і відповідальність PM менеджера – використовуючи доступні ресурси, довести ідею замовника до реалізації та ще й виконати це за обумовлений термін. В рамках цього завдання PM’у необхідно побудувати план розробки, організувати команду, налаштувати процес роботи над проектом, забезпечити зворотний зв’язок між командами і замовником, усунути перешкоди для команд, вчасно контролювати якість виконаних робіт.

 

Завдання PM’а можна класифікувати як тактичні і стратегічні. Тактичні – це рішення щоденних проблем проекту, усунення перешкод зі шляху команди. Стратегічні полягають в тому, щоб координувати спільну мету проекту, шлях до неї, а також швидкість “пересування”.

 

З іншого боку, завдання менеджера проектів можна об’єднати в 3 групи:

– досягнення цілей проекту і клієнта (ефективне виконання завдання, забезпечення високого рівня задоволеності клієнта);

– досягнення цілей начальства і компанії (фінансові показники);

– досягнення цілей членів команди (мотивація, допомога в реалізації кар’єрних цілей, запобігання конфліктів).

 

Для багатьох бізнесів, досвідчений менеджер проектів – це “розкіш”, на яку ніколи не вистачає фінансових ресурсів.

 

Rent Project Manager  – це спеціаліст, який виконує усі функції PM-а в компанії, але не працює у штаті повний робочий день. Його час роботи – фіксований.

 

Це досвідчений фахівець, який приходить у компанію задля виконання поставлених перед ним задач. І виконує все максимально ефективно, оскільки за виділений фіксований час має показати результат для бізнесу клієнта в цілому.

Це дуже зручно для будь якого бізнесу, якому фінансово складно собі дозволити найняти у штат досвідченого менеджера.  

 

Вартість роботи нашого Project Manager-а  – від  20 % вартості проекту 

Досить приймати на роботу спеціалістів із сумнівним досвідом роботи. Довіряйте роботу професіоналам!

Переваги

Ефективна робота досвідченого PM-а дозволить: правильно налагодити усі процеси в проектах та самій компанії; отримати максимальний результат з виконаних робіт; створити потужну команду спеціалістів.

Ціль послуги:

Дати змогу кожному бізнесу оцінити  послуги досвідченого Project Manager-а , який буде працювати на результат для бізнесу.

Кінцевий результат:

Звернувшись до нас за допомогою, Вам стануть доступні послуги досвідченого Project Manager-а, який зануриться у всі процеси та буде працювати на результат задля досягнення поставлених перед ним цілей. Ви суттєво зекономити  свій час та кошти. Найголовніше - це те, що Ви отримаєте послуги професіонала без великих капіталовкладень.

Замовити послугу