x

Блог
10 10 Вересня 10.09.2018
Кому і для чого потрібно доопрацьовувати програму 1С?
доробка 1с підприємство, програма 1с, програма 1с підприємство

        Програма 1С:підприємство є найпотужнішим інструментом для обліку та ведення бізнесу. Програмісти, які розробляють програму 1С:підприємство та її конфігурації, намагаються зробити їх універсальними. Але робота кожного підприємства індивідуальна зі своєю специфікою робочих процесів.

  Кому потрібна доробка 1С:підприємство?

         В першу чергу доопрацювання програми потребують підприємства зі своїми особливостями обліку або операціями, які не можна назвати стандартними.

         Уявіть собі компанію з величезною кількістю товарних запасів, наприклад із запчастинами. Вести облік товарних запасів запчастин та оптимізувати його – складне завдання, що вимагає великих витрат зусиль і часу від звичайних співробітників й керівника. Проблемами для такої компанії стають конфліктні питання, пов’язані з бракованим товаром та його поверненням. І як наслідок зростання плинності персоналу зі зниженням результативності роботи цілого підприємства, зростання недовіри з боку клієнтів, яким продають браковані запчастини. Яким чином прослідкувати за надходженням бракованого товару? Як проаналізувати надходження бракованих товарів від постачальників?

        Відповідь на ці запитання проста: потрібно звернутися за допомогою до фахівців, які доопрацюють програму 1С, додав в бухгалтерський й управлінський обліки звіт про браковані товари. Це допоможе запобігти виникненню різних конфліктів, а також спростить роботу всім співробітникам підприємства.

         Вашому підприємству потрібно доопрацювати 1С, якщо:

  • Недостатньо функцій стандартної конфігурації 1С для прийняття управлінських рішень і виконання завдань бізнесу. Вихід: додавання нових функцій в конфігурацію (наприклад, обробку прийнятих платежів з каси).

  • Вам потрібно створити нові об’єкти конфігурації: документи, довідники, звіти.

  • Коли звітність формується з помилками, то потрібно її доопрацювати або створити новий вид звіту.

  • Ви бажаєте скорегувати наявну або створити нову друковану форму.

  • Необхідно налаштувати обмін даними між конфігураціями 1С і іншими сервісами (з банком або веб-сайтом компанії).

  • Виникли труднощі після оновлень системи або некоректного ведення облікових.

  • Бажаєте налаштувати права користувачів (додати або видалити, обмежити права користувачів).

        Іноді підприємству доцільно спростити непотрібні для користувача операції з додатковими функціями, котрі забирають час і стають складними для розуміння. Виходить так, що для складання потрібного документа користувачеві потрібно виконати ще кілька непотрібних для нього дій.

Головними цілями доопрацювання 1С стають:

  • доведення автоматизації процесів до потрібного рівня;

  • збільшення зручності роботи в 1С;

  • введення нового функціоналу в конфігурації програми.

         Правильним рішенням для Вас стане початкова зміна функціоналу конфігурації 1С «під себе»: щось додати або видалити. Наша консалтингова фірма допоможе Вам доопрацювати програму 1С та допомогти знайти ідеальне рішення з урахуванням всіх особливостей і процесів підприємства.

Звертайтеся до нас за консультацією:

тел. + 38 (067) 223 21 43

 

Вас також зацікавить інша стаття: “Чим допоможе інтеграція сайту з 1С:Підприємство?

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок