x

Підбір обладнання

Підбір сервера для програми 1С

Програмний продукт 1С займає провідні позиції на ринку товарів по автоматизації бізнесу. Якщо у Вашій компанії кількість користувачів 1С від 10 і більше або великі обсяги даних, тоді оптимальним варіантом стане клієнт-серверна архітектура. Цей варіант можливий при використанні сторонньої системи управління бази даних (СКБД), наприклад, MS SQL server. До вибору сервера 1С слід підходити відповідально, оскільки саме від нього буде залежати продуктивність роботи всієї Вашої компанії.

Правильний вибір 1С сервера – це запобігання збоїв і проблем в роботі 1С, забезпечення збереження даних та високого рівня продуктивності системи.

Основне завдання полягає в підборі ключових складових серверного обладнання, котрі зможуть забезпечити високу швидкодію системи 1С: Підприємство. При підборі обладнання ми враховуємо багато факторів майбутньої експлуатації системи (кількість користувачів, конфігурації 1С, ролі сервера, та інші).

Ефективний підбір сервера 1С та якісна підтримка 1С!

Підбір обладнання для клієнт-серверного варіанту 1С:Підприємство і його вартість безпосередньо залежать від кількості користувачів. Ми виділяємо кілька варіантів підбору серверного обладнання для компаній з користувачами:

  • менше за 100 шт.;
  • 101-500 шт.;
  • більше за 501 шт.

Важливо: чим більше користувачів 1С – тим більше навантаження на фізичний сервер, що в свою чергу знижує продуктивність 1С

ПЕРЕВАГИ

Наш багаторічний досвід у підборі обладнання допоможе знайти оптимальний варіант сервера та зробити роботу в системі 1С комфортною для всіх користувачів. А швидкість роботи буде відповідати системним вимогам Вашої компанії й заощадить фінанси.

Мета послуги

Оперативно вирішити проблеми з 1С: проаналізувати потреби та завдання компанії; прискорити наявний сервер або підібрати нове, що підходить саме Вам, серверне обладнання для платформи 1С: Підприємство. З чого почати? Наша спільна робота починається з Ваших вказівок щодо бажаних параметрів обладнання (співвідношення "ціна-якість", безпека, обсяг даних, обмеження).

Кінцевий результат

Результат нашої роботи - розробка вимог щодо до серверного обладнання, та рекомендацій щодо моделей серверів, враховуючи розроблені вимоги, з прикладом специфікації. У процесі підбору обладнання, наші кваліфіковані консультанти радо зможуть відповісти на всі Ваші запитання.

Замовити послугу