x

Блог
17 17 Грудня 17.12.2018
Періодичність та види оновлень 1С
оновлення 1с, програма 1с, 1с програма

Впровадження 1С для більшості підприємств необхідний захід для проведення комплексної автоматизації, підвищення оптимізації обліку в усіх напрямках діяльності та його ефективності. Всі користувачі програми знають, що вибір конфігурації та установка 1С гарантують стабільну роботу лише на певний час. Через деякий час програмне забезпечення слід оновлювати для повноцінної роботи 1С. Фірма 1С випускає свої оновлення достатньо часто: від 1 релізу в 3 місяці, до 1 поновлення раз в 3 дні. Частота оновлень 1С сильно залежить від змін в законодавстві, або від наявності помилок в програмі. Для профілактики виникнення помилок в 1С та з інших причин, які ми розглядали в попередніх статтях, використовують різні види 1С оновлень.

Які ж види оновлень 1С існують?

1. Оновлення 1С платформи або перехід на нову

Оновлення 1С на новішу версію платформи забезпечує найбільш коректну роботу конфігурації 1С, а нові конфігурації часто просто не хочуть працювати на старому релізі платформи. Ці оновлення потребують перевстановлення всієї програми та доопрацювання її ядра. Вони допомагають:

  • розширити функції та можливості програми;
  • поліпшити алгоритми роботи;
  • збільшити швидкість роботи;
  • усунути раніше виявлені помилки.

Дане 1С оновлення випускається з періодичністю раз в 6 місяців або 1 рік. Оновлення платформи або перехід на нову виконується фахівцем з 1С і вимагає від нього чимало зусиль. Якщо щось зробити невірно, то є великий ризик пошкодити базу даних.

2. Оновлення 1С звітів

Тут мається на увазі оновлення регламентованих звітів, які подаються в податкову службу, соціальні фонди, органи статистики та інші органи контролю. Завдяки цим, досить частим, оновленням всі необхідні форми звітів відповідають відповідним нормам і стандартам. Форми звітів досить часто змінюються, допрацьовуються або в них вносяться нові коригування, проте їх можна встановити самостійно через конфігуратор 1С.

3. 1С оновлення конфігурації

Оновлення типової версії конфігуратора вимагає послідовного порядку без пропуску релізів програми, щоб уникнути втрати даних або непотрібних змін в роботі.

Для нетипової (доопрацьованій або зміненої) версії конфігурації оновлення набагато складніше, ніж для типової. Без досвіду та знань програмного коду 1С вам краще не оновлювати програму самостійно, а звернутись до програміста 1С, оскільки існує ризик втратити дані, напрацьовані за тривалий період часу.

 

У вас виникли питання або складності при оновленні 1С:Підприємство? Хочете оновити 1С і зберегти вашу базу даних? Тоді звертайтеся за консультацією до наших фахівців з 1С за тел.: +38 (067) 223-21-43 ми оперативно допоможемо вам у зручний для Вас час.

 

Інші статті: “Чому необхідно оновлювати 1С“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок