x

Блог
27 27 Листопада 27.11.2018
Основні помилки в 1С та як їх виправити
помилка в 1с підприємство

Будь-яке програмне забезпечення може давати збої, що призводять до неправильного функціонування системи. Збої та помилки зустрічаються також в роботі програми 1С. Вони можуть як перешкоджати нормальному перебігу одного робочого процесу в компанії, так і повністю зупинити всі робочі процеси. З деякими помилками можливо впоратися самостійно, але є і такі, у вирішенні яких вам допоможе лише досвідчений фахівець програміст 1С.

Види помилок в програмі 1С Підприємство

Основні помилки в роботі 1С:Підприємство можна об’єднати в декілька груп залежно від причин їх виникнення.

Помилки бази даних 1С

Такі помилки ще називають програмними або пов’язаними з ушкодженнями бази даних 1С. Вони з’являються при відкритті програми, після оновлень бази даних або відсутності оновлень. Найчастіше база даних 1С пошкоджується при: аварійному завершенні сеансу роботи, стрибках напруги або вимкненні електроенергії під час роботи. У списку типових програмних помилок:

 

  • «Помилка СУБД: внутрішня помилка компоненти dbeng8»

 

Помилка СУБД (або помилка системи управління базою даних) — одна з поширених проблем в роботі 1С:Підприємство, що виникає через порушення структури бази даних 1С. Це відбувається в умовах: закриття періоду (місяця), вивантаження бази та інших діях. Щоб виправити цю помилку потрібно скористатися інструментом «Тестування та виправлення». Якщо не допомагає, тоді перевстановити технологічну платформу 1С, що під силу лише кваліфікованим фахівцям.

 

  • Помилки пов’язані з таблицями SQL

 

Такі помилки з’являються на серверах 1С, що працюють на базах даних MySQL. Виникають через неточності в налаштуваннях сервера або при пошкодженні таблиці SQL. Можуть призвести до незворотних наслідків і неможливості відновити базу даних 1С, тому рекомендовано робити резервні копії інформаційної бази даних 1С.

 

  • Помилка формату потоку 1С

помилка формату потоку в програмі 1С ПідприємствоТака помилка в 1С часто виникає на початку роботи або під час транзакцій (при проведенні документів або формуванні звітів). Помилка формату потоку 1С потребує негайного виправлення, оскільки просто перезавантаження програми її не вирішить. Вирішення цієї помилки залежить від ситуації, під час якої вона з’явилася. Тому це вирішення слід довірити фахівцеві по роботі з програмними рішеннями 1С.

Помилки користувацьких налаштувань

Такі помилки викликані деякими діями користувачів і часто виникають через відсутність потрібних знань про систему 1С. Серед таких помилок: випадкове блокування роботи 1С, невірно створений документ, проблеми із закриттям місяця тощо. Система може заборонити проводити певні дії одному користувачеві, а іншому навпаки.

Основною ознакою помилок користувацьких налаштувань стає той факт, що очищення кеша не допомагає їх усунути. Необхідно перевстановити всі налаштування 1С в того користувача, в якого виявлено їх некоректну роботу.

Для профілактики виникнення проблем рекомендовано проводити своїм співробітникам корпоративне навчання по роботі в програмі.

Технічні помилки в 1С Підприємство 

Ці помилки виникають через проблеми або несправності обладнання. Так, недостатня потужність сервера є однією з причин повільної роботи програми. Помилка в 1С «Недостатньо пам’яті» також належить до даного виду помилок. Виникає при закінченні або нестачі обсягу оперативної пам’яті після: оновлення конфігурацій, обробок великих файлів або баз даних тощо. Для усунення цієї помилки, слід збільшити розміри адресної пам’яті згідно з рекомендаціями фахівців.

 

Якщо в роботі вашої програми з’являються помилки, які складно вирішити самостійно, тоді фахівці консалтингової компанії «IT-Consulting» завжди прийдуть вам на допомогу. Звертайтеся до нас за консультацією по тел.: +38 (067) 223-21-43.

 

 

Читайте також: “Про види програм 1С:Підприємство”.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок