x

ІТ Безпека Надійний захист конфіденційної інформації

Це напевно одна з найголовніших речей, якими має перейматися кожна компанія. Один невірний клік користувача – може призвести до втрати абсолютно всієї інформації. Відсутність антивірусного захисту може загрожувати витіку інформації назовні. Досить часто інформаційній безпеці приділяють найменше часу та фінансування зі словами: «Нас це не торкнеться», – і досить часто вони помиляються, за що сплачують велику ціну: втрату часу та інформації. Уявіть, що в одну мить зникли усі Ваші дані: бази даних, інформація про клієнтів, облікові дані. Це крах компаній.

 

Захист бізнес процесів:

IT безпека є необхідною для ведення бізнесу в умовах агресивної ринкової економіки. Потрібно враховувати усі бізнес-процеси компанії і створити інформаційну безпеку так, щоб вона захищала бізнес. Комплексний захист інформації програмними засобами здійснюється після проведення аудиту вже існуючого рівня інформаційної безпеки.

 

Аудит ІТ Безпеки:

 

Проведення комплексного аудиту інформаційної безпеки – це процес отримання об’єктивної оцінки поточного стану інформаційної безпеки.

Що може входити в аудит ІТ безпеки:

  1. Антивірусний захист;
  2. Поштовий захист;
  3. Системи резервного копіювання;
  4. Захист від зовнішнього втручання;
  5. Системи відео нагляду;
  6. Системи контролю доступу;
  7. Мережевий захист.

За останні роки дуже виросла кількість умисних втручань (кіберзлочинів, хакерських атак) в роботу інформаційних систем усіх структур. У більшості, після цього, робота компаній блокується, тому можливі фінансові втрати підприємств.

ПЕРЕВАГИ

Безпека та цілісність даних - одна з найважливіших компонентів бізнесу. ІТ безпека захищає усі сфери бізнесу, пов’язані з інформацією бізнес-процесів

Мета послуги

Впровадження сучасних рішень для безпеки Вашого бізнесу. Використання технологій, які забезпечують правильний баланс між безпекою та гнучкістю бізнес-процесів. Встановлення комплексної системи мережевої безпеки, підхід до побудови системи безпеки інформації.

Кінцевий результат

Успішний захист даних в сучасних інформаційних системах. Комплексний захист інформації програмними засобами. Ваша інформація цілісно захищена від: збоїв мережевої інфраструктури, зміни, знищення, доступу користувачів, які не мають права доступу.

Замовити послугу