x

ІТ Автоматизація ІТ автоматизація - необхідність чи вигадана потреба?

Автоматизація бізнес процесів дозволить Вам знайти дорогоцінні ресурси для подальшого стратегічного та управлінського планування розвитку у ключовому напрямку роботи компанії. Компанія “IT Consulting” допоможе Вам автоматизувати та керувати усіма бізнес процесами із робочого місця або поза ним, витрачаючи на це в тричі менше часу ніж зазвичай.

 

Бізнес процеси і автоматизація:

 

Автоматизація бізнесу –  це спосіб, за допомогою якого компанії спрощують складні та ліквідують зайві кроки робочих процесів.  Вона складається з інтеграції додатків, реструктуризації трудових ресурсів та використання програмних додатків організації.

 

Переваги автоматизації бізнес-процесів:

Стійкість комунікації:

Електронні листи, записки та розмови на офісі за чашкою кави чи чаю – це хороші способи обговорення завдань, але вони не підходять для організованої співпраці. Автоматизоване робоче середовище дає змогу командам об’єднуватися навколо окремих елементів у робочому процесі та робити все, без зайвих проблем. Програмне забезпечення для автоматизації пропонує візуальну інформаційну панель для перегляду всіх Ваших запитів за один раз. Кожен елемент, що перебуває в процесі, має власну лінію зв’язку, тому вся робота записується в потрібному місці.

 

Забезпечення підзвітності:

Коли Ви автоматизуєте свій робочий процес та створите власника для кожного етапу цього процесу схвалення, відхилення та вхідні завдання будуть пов’язані з особою, яка очікує виконання дій. Забезпечення такого рівня прозорості інформації у  бізнес-процесі забезпечує підзвітність усіх зацікавлених сторін. Отже, застосування автоматизації у  бізнесі допоможе Вам визначити, які завдання виконуються найдовше, або в якій мірі задача потребує додаткових рішень.

Після спроби автоматизації бізнесу більше не потрібно питати “Хто це робить?”. Всі знають, хто відповідає за завдання, і зрозуміло, коли це завдання готово до завершення. Система керування робочим процесом дозволяє приймати обґрунтовані рішення в майбутньому для вирішення блокад, впровадження кращого процесу та навіть відповідних обсягів навантаження.

 

Мінімізація витрат та ручних помилок:

Замінюючи вразливі місця людини з точністю на машину, Ви обходите дорогі витрати, пов’язані з ручними помилками та неефективністю. Пізні виплати, повільні схвалення продажів та платежі за товари, яких ніколи не отримували – це дуже дорогі помилки.

Підтримка усіх бізнес-процесів у власному комп’ютері:

Автоматизована система не тільки дозволяє побачити статус будь-якого окремого елемента, а й дає змогу бачити всю Вашу систему в цілому. За допомогою інструмента автоматизованого робочого процесу Ви можете відстежувати кількість запитів, скільки їх було схвалено, скільки було відхилено, витрати часу на кожне із завдань, які довели до кінця, тощо. Тепер можливо миттєво підготувати доповідь, що показує статус кожного елемента, який очікує на розгляд. Отже, замість того, щоб намагатися знайти когось винного, Ви може проводити зустрічі з командою, вдосконалювати робочий процес та обговорювати нові стратегії.

 

Встановлення чіткої ієрархії завдань:

Коли створюєте індивідуальний робочий процес, Ви можете призначити відповідальність за будь-яку посаду в організації, незалежно від структури звітування. Зайнятий керівник не повинен бути на кожному кроці / завданні, але він завжди хоче бачити, що його люди виконують на місцях.

 

Переваги

Перевагами ІТ Автоматизації є : стійкість комунікації; забезпечення підзвітності; мінімізування витрат та ручних помилок; підтримка усіх бізнес-процесів у власному комп’ютері; встановлення чіткої ієрархії завдань.

Мета ІТ автоматизації

Автоматизація бізнес процесів рухає “голку” ефективності бізнесу та спрощує життя людей в цілому. Організації, які використовують автоматизацію бізнес-процесів, скоротили витрати та заощадили час. Вони дозволили машинам виконувати завдання, усунувши тим самим шанси на людські помилки. Автоматизація бізнесу схожа на машину, яка дозволяє повторювати завдання самостійно без додаткового поштовху.

Кінцевий результат

Створення ефективного стратегічного управління шляхом вивільнення як фінансових, так і трудових ресурсів для збільшення продуктивності праці. Автоматизація підтримує ведення процесів бухгалтерського обліку, звітності та діловодства.

Замовити послугу