x

ІТ Аудит Дослідження та оцінка реального положення справ інфраструктури, безпеки та автоматизації компанії.

Невпевнені в безпеці своїх даних? Не вистачає досвіду щодо вибору програмного забезпечення? Вагаєтесь в ефективності поточної ІТ інфраструктури? Бажаєте свіжих ідей? Звертайтесь – наша команда завжди готова Вам допомогти.

Коли Вам потрібен загальний ІТ аудит? Коли Ви починаєте сумніватись в коректності роботи поточної команди, або Ваш бізнес потребуєте розвитку з допомогою ІТ.

Проаналізувавши компанію, Ви зможете виправити усі допущені помилки,  удосконалити ефективність роботи бізнес-процесів, зміцнити слабкі показники для успішного розвитку в майбутньому.

 

ІТ Аудит Безпеки:

Отримання інформації про поточний стан інформаційної безпеки підприємства.
Перевірка захисту інформації від неавторизованих користувачів. Визначення та рекомендації з управління політикою безпеки. Після аудиту підприємства, Ви зможете вирішити проблеми безпеки і контролю робочих процесів.

 

ІТ Аудит Архітектури:

Отримання інформації про стан архітектури впроваджених на організації інформаційних технологій, ефективності функціонування для покращення усіх робочих процесів. Рекомендації щодо розробки та модернізації  архітектури програмного забезпечення.

 

ІТ Аудит Автоматизація:

Отримання інформації про стан автоматизації бізнес процесів та управління організацією за допомогою інформаційних технологій. Після  аудиторської перевірки, Ви отримаєте рекомендації щодо автоматизації тієї чи іншої ділянки обліку.

Переваги

Повний спектр послуг з інформаційних технологій для малого і середнього бізнесу. Наша ІТ компанія виконує якісний комплексний аудит усіх ІТ систем з рекомендаціями покращення функціонування та розвитку Вашого бізнесу. Замовивши ІТ Аудит, Ви отримаєте детальний звіт про стан поточних ІТ технологій Вашого бізнесу, усі ризики робочих процесів та рекомендації щодо оптимізації бізнес-процесів.

Мета послуги

Здійснення перевірки робочого процесу підприємства. Збір інформації. Аналіз документальної інформації, тестування технічних засобів. Аналіз та обробка отриманих результатів на відповідність стандартів. Виявлення більш оптимального використання інструментарію.

Кінцевий результат

Отримання детального звіту щодо функціонування усіх поточних ІТ систем. Виявлення сильних та слабких сторін робочого процесу. Ефективне планування розвитку Вашого бізнесу. Отримання рекомендацій для подальшого удосконалення бізнес-процесів. Оцінка ефективності функціонування ІТ середовищ для досягнення цілей бізнесу. Допомога в оптимізації процесів розробки ПЗ.

Замовити послугу