x

ІТ Архітектура Кому потрібна ця послуга та кому вона може бути корисною?

Успіх сучасної компанії залежить від гнучкості інформаційних технологій, що відповідають цілям бізнесу. І часто у підприємств виникають такі питання: чи захищена їх інформаційна система? Які технології використовувати при побудові нової ІТ архітектури? Який стан наявної технічної інфраструктури і яка ефективність її  використання?

Прийняти правильні рішення, щодо вирішення вище поданих питань, компаніям допоможе ІТ архітектура.

Про ІТ Архітектуру:

IT архітектура – це система, що складається з безлічі взаємозалежних компонентів. Більш того, ці компоненти постійно ускладнюються і доповнюються новими зв’язками. З одного боку це призводить до збільшення продуктивності систем, а з іншого – до проблем, що пов’язані із забезпеченням їх надійності. Чим більше елементів і чим вони складніші, тим важче за ними встежити і передбачати можливі варіанти розвитку системи.

ІТ архітектура складається з таких областей:

  1. Архітектура даних – яка інформація необхідна для підтримки бізнес-процесів
  2. Бізнес архітектура – відповідає за діяльність організації в межах їх специфіки
  3. Програмна архітектура – визначає, яке програмне забезпечення використовувати для керування функціями компанії
  4. Архітектура безпеки – відповідає за збереження та резервне копіювання необхідної інформації
  5. Технологічна архітектура – визначає, які технології необхідні для створення середовища роботи програм.

 

Для того, щоб оперативно отримати достовірну та систематичну оцінку наявної ІТ структури, підприємствам необхідно провести аудит інформаційних технологій.

Після цього розробляється ІТ стратегія, в якій компанія прописує, що вона очікує від нових впроваджень інформаційних технологій.

 

Переваги

Можливість спільного використання усього обладнання на офісі: факси, сканери і т.д.; можливість спільного доступу до бази даних; високошвидкісна передача даних; безперечна надійність; можливість одночасного використання ПЗ; ергономічність робочого простору; зручна система адміністрування; відсутні витрати щодо її модернізації та незначні витрати на експлуатацію.

Мета послуги

Правильно розроблена ІТ архітектура відповідає за: Інформаційну базу, що необхідна для бізнесу компанії, і як вона організована; Технології, що використовуються та чи відповідають вони потребам бізнесу; Ефективну роботу програмного забезпечення та його взаємозв’язок з іншим системами (внутрішніми чи зовнішніми); Доступ працівників до необхідної їм інформації з будь-якого комп'ютера; Стандарти, що використовуються для встановлення необхідних компонентів програмного забезпечення;

Кінцевий результат

За статистикою аналітичних агентств підприємства, що впровадили актуальну ІТ архітектуру знизили свої операційні та капітальні витрати на 30% за рахунок автоматизації системи, усунення дублікатів роботи, зменшення витрат на покупку не потрібного програмного забезпечення .Сучасність та ефективність використання технічної інфраструктури (мережі та сервера та інше обладнання, що входить в ІТ систему).

Замовити послугу