x

Блог
29 29 Серпня 29.08.2018
ICAgile для бізнесу
Agile

ICAgile – це спосіб мислення, який допомагає будувати в середині компанії  високоефективні команди та отримувати максимальні результати у роботі з клієнтами. Це організація ефективної взаємодії між виконавцем, замовником і кінцевим користувачем, яка приносить вигоду всім сторонам.

В  Agile вся робота тримається на чотирьох основних цінностях:

  • Люди і взаємодія  – ВАЖЛИВІШІ, ніж процеси і інструменти.

Спочатку підлеглі працюють за розробленими процесами та за допомогою інструментів компанії, пізніше – “піддають сумніву” ефективність деяких процесів та інструментів – у кінцевому результаті: міняють на краще роботу компанії за підтримки керівництва.

  • Співпраця з замовником – ВАЖЛИВІША за переговори по контрактах.

Доволі часто через непорозуміння в бюрократичних процесах ми втрачаємо довіру до клієнта, а клієнт –  до нас. Потрібно просто вчасно зателефонувати клієнту та розібратись із непорозумінням, можливо це просто юристи не так описали процедури у договорі і клієнт не те мав на увазі.

  • Робочий продукт – ВАЖЛИВІШИЙ за внутрішню документацію або презентації.

Не секрет, що для більшості бізнесів 50% роботи припадає на внутрішню документацію, підготовку звітів та презентацій і тільки 50% – на ефективну роботу над продуктом чи послугою. Варто скоротити до мінімуму усю внутрішню роботу та зайнятись підвищенням якості самої продукції чи послуги.

  • Реакція на зміни – ВАЖЛИВІША, ніж проходження початкового плану.

Планування потрібне для кожного бізнесу. Але слід навчитись  вчасно змінювати плани при необхідності та вносити корективи.

ПЕРЕВАГИ

ICAgile – це методика, яка навчає організації ефективної взаємодії між виконавцем, замовником і кінцевим користувачем. Це перепланування робочих процесів, яке у кінцевому результаті допоможе Вашому бізнесу ефективно розвиватись у правильному напрямку.

За допомогою гнучких методів Agile лідери створюють таку атмосферу в організації, щоб людям хотілося досягати цілей, щоб ці цілі їх надихали. Співробітники не бояться пропонувати свої рішення, створювати щось нове, вони знають, що їх ніхто не буде засуджувати за помилку.

ICAgile це не: « Зроби щось з моїми підлеглими». Це швидше: « Допоможи мені стати кращим лідером, щоб я створив дружнє середовище, навчився чути своїх людей, і зробив з них ефективну та дружню команду».

Якщо у Вас виникли додаткові запитання чи ви плануєте створення ІТ-проекту в стилі ICAgile, тоді звертайтесь до наших ІТ-фахівців за консультацією:

тел.: +38 (067) -223-21-43

Пропонуємо Вашій увазі іншу цікаву статтю: “Чат-боти для бізнесу“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок