x

Блог
20 20 Березня 20.03.2018
Хмарні технології – потреба для бізнесу
хмарні технології

Сьогодні відбуваються глобальні зміни у використанні інформаційних технологій для правильної  організації діяльності підприємства. Все більше набувають популярності хмарні технології чи хмарні обчислення (Cloud computing).

За допомогою хмарних технологій можна побудувати якісну інформаційну інфраструктуру підприємства. Багато користувачів уже оцінили позитивні сторони використання хмарних технологій.

Хмарні обчислення — це технологія, за допомогою якої, користувачі Інтернету мають доступ до ресурсів сервера, можуть використовувати програмне забезпечення, як онлайн-сервіс.

Ось кілька переваг хмарних технологій для бізнесу:

  1. Економія

Звичайно, якщо Ви використовуєте уже готові хмарні рішення, то це для Вас буде дешевше, ніж підтримувати інфраструктуру бізнесу своїми силами.

  1. Захист інформації.

Дані, які зберігаються за допомогою хмарних технологій є захищеними багатьма рівнями ІТ безпеки. Ризик втратити інформацію – мінімальний, оскільки розробники хмарних технологій регулярно резервують інформацію.

  1. Потрібна інформація в будь-який час.

Уся потрібна Вам інформація буде доступна завжди, в будь-якому місці. Головне, щоб було підключення до Інтернету, а Вам потрібно лише ввести логін та пароль.

  1. Багато провайдерів хмарних технологій.

На сучасному ринку є багато провайдерів нових інформаційних технологій, тому Ви можете обрати кращого із них. Оскільки серед провайдерів велика конкуренція, тому кожен з них намагається якнайкраще надавати свої послуги, задовільняти клієнта.

  1. Спільна робота.

За допомогою “хмари”, Ви створюєте одну спільну мережу для вирішення бізнес-процесів. Створюється єдине робоче поле , де кожен користувач може виконувати свою частину спільних завдань.

Хмарні технології – актуальна потреба бізнесу, що активно розвивається.

Фахівці нашої компанії “Іt консалтинг” допоможуть Вам уникнути ризиків та перенести дані в хмарне сховище. Якщо Ви плануєте впровадження 1С на підприємстві в хмарному сховищі. зателефонуйте до нас: тел. + 38 (067) 223 21 43, і ми вирішимо Вашу задачу в короткі терміни.

 

Вас також зацікавить інша стаття на тему: “ІТ інфраструктура – оптимізація та захист даних Вашої компанії“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок