x

Блог
21 21 Жовтня 21.10.2018
Для чого 1С:підприємство переносити на хмару?
Програма 1С підприємство на хмарі

Тенденція перенесень в хмарні сховища як особистих даних, так і корпоративних відомостей та програмних продуктів, не обійшла стороною 1С. Програма 1С:підприємство в хмарному сховищі стане відмінним рішенням для власників малого та великого бізнесів. В яких випадках перенесення 1С на хмару стане раціональним рішенням для Вашого бізнесу?

Ситуація 1: За необхідності скоротити витрати

Можливість заощадити при перенесенні 1С:підприємство в хмарне сховище стає однією з головних переваг для клієнта. Коли Ви відкриваєте нову компанію для роботи інтернет-магазину або автосервісу, навіть з невеликою кількістю співробітників для використання “коробкової версії” 1С, Вам знадобиться власний сервер. До вартості самого сервера потрібно ще додати витрати на його обслуговування, програмне забезпечення, ліцензії на 1с, програми Microsoft та інші.

Так, коли компанія починає свою діяльність з нуля, можна скоротити витрати на розробку 1С, на купівлю готового “коробкового рішення” або налаштування 1С. Тоді економічніше спочатку розгорнути свою діяльність в хмарному сховищі. У будь-якому випадку висококваліфікований програміст 1С допоможе вибрати типову конфігурацію в залежності від виду бізнесу та вирішити можливі проблеми з перенесенням в хмарне сховище.

Ситуація 2: Щоб збільшити зручність використання

Хмарну 1С зручно використовувати в умовах:

  • розширення масштабів бізнесу. Для доступу до бази даних 1С новим співробітникам офісу або нової філії досить завантажити та встановити програму для ПК, за допомогою якої відкриється доступ до системи.
  • віддаленого доступу до бази даних. У керівників, бухгалтерів і менеджерів є постійний доступ при наявності планшета або комп’ютера з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Це спрощує контроль над управлінськими процесами компанії при відсутності в офісі або при перебуванні в іншому місті. Відрядження або працівник на півставки – не зупинить роботу всієї компанії.

Ситуація 3: Для захисту доступу до 1С:підприємство

IT безпека вирішує проблеми забезпечення цілісності даних, конфіденційного доступу до них зареєстрованих користувачів. За допомогою “хмарних технологій” доступ стає віддаленим і дозволяє:

  • захистити програму 1С від наслідків програмних і апаратних змін (термінальний сервер 1С знаходиться на професійному обладнанні з досвідченим технічним обслуговуванням);
  • заборонити фізичний доступ до бази даних, котра знаходиться на території, що охороняється, з відеоспостереженням і сигналізацією;
  • захищати працездатність і доступність бухгалтерської документації при незаконному позіханні зі сторони бізнес-конкурентів чи силових структур.

 

Таким чином, перемістити 1С:підприємство в хмарне сховище – це вирішити проблеми в експлуатації, зменшити свої витрати на впровадження 1С та захистити дані. Проте не слід забувати: якість подальшої роботи програми також залежать від самого процесу переносу. Фахівці нашої компанії IT Consulting допоможуть Вам захистити свій бізнес і перенести 1с на хмару.

Звертайтеся до нас за консультацією:
тел .: +38 (067) 223 21 43

Читайте також: “Як оптимізувати програми 1С:Підприємство“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок