x

Блог
20 20 Лютого 20.02.2018
Як працює CRM?
СРМ системи

     Будьякий бізнес починається з фундаменту чудових відносин з клієнтами. Ви, продавець, зв’яжіться з людьми, яким потрібен Ваш продукт. Однак, коли Ваша компанія зростає, ці бізнес-зв’язки стають все більш витонченими. Це не просто транзакція між покупцем і продавцем. Ви починаєте керувати безліччю з’єднань за часом у межах кожної компанії, у якій Ви співпрацюєте. Вам потрібно обмінюватись інформацією в різних групах у Вашій організації, які зв’язуються з тими самими клієнтами. Система CRM може служити життєво важливим нервовим центром для управління багатьма зв’язками, що відбуваються у зростаючому бізнесі.

Як Ви працюєте з потоком даних, що надходять від продажу, замовника, сервісу, маркетингу та моніторингу соціальних мереж?

     CRM надає всім людям, які пов’язані із  бізнесом, зокрема продажам, обслуговуванням клієнтів, маркетингу та розвитку бізнесу – кращий спосіб керувати відносинами з клієнтами та взаємодіями з партнерами, що сприяє успіху. Завдяки видимості та легкому доступу до даних клієнтів, таких, як контактна інформація, можливості продажу зростають та потребують мінімальних затрат часу. CRM може дати Вам чіткий огляд клієнтів. Завдяки зручній, настроюваній інформаційній панелі, Ви можете бачити усі необхідні дані для прийняття рішень в одному місці.

Наша консалтингова компанія прагне розпочати обговорення та більше дізнатися про Ваші конкретні потреби, включаючи встановлення CRM системи на платформі 1С: Підприємство.

Звертайтесь до нас за консультацією:

 тел.+38 (067) 223 21 43

Рекомендуємо ознайомитись з матеріалами іншої статті: “Як CRM може вплинути на Ваш зростаючий бізнес?

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок