x

Блог
20 20 Лютого 20.02.2018
Як CRM може вплинути на Ваш зростаючий бізнес?
Срм для Вашого бізнесу

   Для малих підприємств система CRM може просто допомогти помістити свої дані в хмарі, зробивши їх доступними в режимі реального часу на будь-якому пристрої. Але, коли Ви розвиваєтесь, CRM може швидко розширюватися на більш складні функції, щоб допомогти керівникам співпрацювати з колегами та клієнтами, надсилати індивідуальні електронні листи, збирати статистичні відомості з соціальних медіа-розмов і отримувати цілісне уявлення про стан здоров’я Вашого бізнесу в режимі реального часу.

   Сьогодні зростаючий бізнес керує зв’язками та інформацією клієнтів різними способами. Деякі використовують старовинні нотатки та Rolodex, інші  – зберігають інформацію на своєму мобільному телефоні під час подорожі, використовують електронні таблиці Excel або документи Google. Це може допомогти у короткостроковій перспективі, коли у Вас є невелика команда і Ви не плануєте масштабувати свій бізнес. Проте, якщо Ви хочете збільшити масштаби  бізнесу, Вам потрібно приділити час для складання технічного завдання для CRM. Це допоможе Вам зібрати дорогоцінні бізнес-дані в одному місці, зробити їх доступними через хмару та зосередити увагу на роботі з клієнтами, а не на рутинних операціях.

   Хоча системи CRM традиційно використовуються, як інструменти для відділів продаж та маркетингу, служби обслуговування клієнтів також бачать великі переваги на платформі CRM. Сьогоднішній клієнт має широкий вибір каналів, через які можна звернутися по допомогу з проблемою обслуговування клієнтів.  Платформа CRM допомагає сервісним групам керувати запитами клієнтів, що надходять із усіх каналів, без втрати часу.

Наша компанія “Іt консалтинг“допоможе Вам підібрати найкращий варіант CRM системи у відповідності з вимогами Вашого бізнесу. Допоможемо підібрати та встановити CRM систему на платформі 1С: Підприємство.

Звертайтеся до нас за консультацією:

тел. + 38 (067) 223 21 43

Вас може зацікавити інша стаття: “Результати ефективного управління бізнес-процесами компанії“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок