x

CIO Досвідчений CIO фахівець стає доступним для кожного бізнесу

Rent a CIO – стає доступним для кожного бізнесу

CIO (англ. Chief Innovation Officer) – це посадова особа компанії, у веденні якої знаходиться коло питань щодо забезпечення  ІТ-складової, оперативне впровадження нових технологій, керівництво персоналом ІТ-департаменту, зв’язок з іншими службами компанії і керівництвом.
Наприклад, відповідальний за інфраструктуру прораховує, які потрібні вкладення в комп’ютери, сервери та іншу техніку, якої вони повинні бути марки та інше. Потім CIO (it director) доносить зібрані відомості генеральному директору (CEO), обґрунтовуючи свої міркування: чому вигідний саме такий вибір, скільки це буде коштувати, чому краще використовувати аутсорсинг, а не власних співробітників.

 

Ми пропонуємо розглянути професію CIO (англ. Chief Innovation Officer) в новому форматі. Якщо Вашому бізнесу просто необхідний досвідчений фахівець, який має виконувати роль CIO у компанії та він потрібний на “вчора” – звертайтесь! Rent СIO – саме для Вас.

 

Що таке Rent a CIO?

Фахівець Rent CIO – це спеціаліст, який виконує усі функції CIO, але не працює у штаті повний робочий день. Він працює у Вас не на умовах повної зайнятості, як штатний фахівець, а обумовлену кількість годин на місяць.

Іншими словами: до Вас в компанію приходить досвідчений фахівець, який занурюється у всі Ваші робочі процеси та працює задля досягнення обумовленого результату, але час його роботи фіксований.

Це дуже зручно для будь якого бізнесу, якому фінансово складно собі дозволити найняти у штат досвідченого CIO.  Ви оплачуєте лише за години роботи.

 

Вартість однієї години роботи нашого CIO  – 20 у.о.

Досить приймати на роботу фахівців із сумнівним досвідом роботи. Довіряйте роботу професіоналам!

ПЕРЕВАГИ

З нашим CIO Ви зможете побудувати технологічну стратегію розвитку для свого бізнесу та втілити її у реальність. Нововедення будуть корисні для Вашого бізнесу і допоможуть вивести його на новий рівень.

Ціль послуги:

Дати змогу кожному бізнесу налагодити технологічну стратегію розвитку та  надати послуги досвідченого CIO, який буде працювати на результат для бізнесу.

Кінцевий результат:

Звернувшись до нас за допомогою, Ви отримаєте досвідченого CIO, який зануриться у всі процеси та буде працювати на результат задля досягнення поставлених цілей у бізнесі. Ви суттєво зекономити  свій час та кошти. Найголовніше - це те, що Ви отримаєте послуги професіонала без великих фінансових витрат.

Замовити послугу