x

Блог
10 10 Грудня 10.12.2018
Чому необхідно оновлювати 1С?
Оновлення 1С

Придбання та впровадження 1С на підприємстві — це всього лише один з кроків на початку процесу IT-автоматизації бізнес-процесів компанії. Щоб підтримати систему в робочому стані знадобляться деякі оновлення.

Оновлення 1С та його основні причини

Програмні продукти сімейства 1С постійно розвиваються й вдосконалюються. Оновлення 1С — надійний інструмент, що дозволяє зробити роботу в програмі зручною. Воно допомагає уникнути помилок в обліковій системі та оптимізувати роботу 1С. А, оптимізація 1С, у свою чергу, підвищує продуктивність та ефективність роботи програми 1С і всієї компанії в цілому.

Фірма 1С регулярно випускає нові версії конфігурацій 1С:Підприємство 8 і 7.7., котрі вміщують в собі додаткові функціональні можливості, зміни вимог на законодавчому рівні та виправлення помилок, що були знайдені в попередніх версіях. Без оновлення програмних продуктів 1С складно буде розвиватися та вести діяльність без помилок і збоїв.

Які ж причини для оновлення 1С?

При наявності встановленої версії 1С:Підприємство 7, ви не можете користуватися багатьма функціональними можливостями, що з’явилися в більш нових версіях або конфігураціях цього ПЗ. Вирішення проблеми — оновити поточну версію програмного забезпечення до більш сучасної.

Так, слід оновлювати 1С, коли:

  • змінюється інформаційна система компанії відповідно до вимог (нововведеннями та змінами) чинного законодавства;
  • змінюється форма регламентованої звітності та порядок її заповнення;
  • змінюється вигляд форми друку та бланка документації;
  • відбувається трансформація бізнес-процесів підприємства;
  • підприємство бажає підвищити функціональні можливості та зробити користування продуктом сімейства 1С ще зручнішим.
  • виявляються помилки або недоліки в роботі поточної програми.

А що після?

Після оновлення програми 1С покращуються та оптимізуються процеси, котрі пов’язані з документообігом, а компанія може уникнути штрафних санкцій через можливі помилки ведення обліку та при складанні звітності. Своєчасне оновлення допоможе вашим бізнес-процесам відповідати вимогам чинного законодавства в сфері управлінського, податкового та бухгалтерського обліків.

Скільки коштує 1С оновлення?

Вартість, в першу чергу, обумовлена ​​версією поточної конфігурації бази даних, з якою працюють користувачі:

  • типова версія конфігурації 1С;
  • нетипова конфігурація 1С або доопрацьована версія з поправками від фахівця.

У разі використання нетипової версії конфігурації, не рекомендується виконувати оновлення самостійно. У цьому випадку обов’язково зверніться за допомогою до кваліфікованого програміста 1С.

 

Звертайтеся до нас за консультацією за телефоном: +38 (067) 223-21-43 — фахівці консалтингового агентства «IT Consulting» виконають оновлення 1С в найкоротші терміни.

 

 

Читайте також: «Основні помилки в 1С та як їх виправити»

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок