x

Блог
19 19 Вересня 19.09.2018
Чим допоможе інтеграція сайту з 1С:Підприємство?
1с підприємство, програма 1с, програма 1с підприємство

Нарешті Ви вирішили перевести свій бізнес в інтернет і створити онлайн-магазин. З якими ж труднощами Ви можете зіштовхнутися? Перше, що зацікавить “онлайн клієнта” – це актуальність інформації про ціну й наявність товарів, які Ви продаєте.

Потенційний покупець негативно сприйме ситуацію, коли після замовлення товару на Вашому сайті йому зателефонує менеджер та повідомить про зміну ціни в бік її підвищення або про відсутність товару. Причиною цього може стати наступне: Ваші співробітники просто не встигли оновити дані про залишки або змінити ціни після валютних коливань. Людям складно обробити великий обсяг даних, уникнувши при цьому помилок. Так яким чином через неактуальну інформацію не втратити клієнтів?

Інтеграція сайту з 1С:Підприємство та її переваги

1с підприємство, програма 1с, програма 1с підприємство

Інтеграція сайта з 1С допоможе Вам:

  1. Наповнити каталог товарів сайту, експортувавши його з 1С і оновити інформацію про залишки. Автоматичне вивантаження товарного каталогу та його залишків дозволяє зменшити ймовірність помилок зроблених людиною.
  2. Автоматично оновити ціни. Синхронізація з програмою 1С дозволяє показати на веб-ресурсі актуальні ціни без необхідності виправляти їх вручну. Це дозволяє уникнути помилок і заощадити час.
  3. Зручно обробляти замовлення. Завдяки імпорту замовлень з сайту, інформація про них передається в 1С програму для подальшої обробки, включаючи дані про покупця, перелік товарів, загальну суму замовлення або додаткову інформацію (наприклад, при оплаті товару за допомогою системи електронних платежів). З іншого боку, інтеграція з 1С дозволяє автоматично інформувати клієнта про статус його замовлення в особистому кабінеті.
  4. Оновити дані “в один клік або за розкладом”. Оновлення даних залежить від Вашого вибору: їх можна оновлювати вручну або ж налаштувати періодичний автоматичний режим для зменшення кількості рутинних операцій.
  5. Знизити витрати. Програма 1С та інтеграція з нею інтернет-сайту автоматизують і зменшують кількість рутинних операцій. За допомогою автоматизації бізнесу менеджер інтернет-магазину може виконати значно більше роботи й зосередитись на її якості. Впровадження автоматизації в роботу сайту замість оплати праці додаткових рук стане для Вас більш економічно вигідним і ефективним рішенням.

Кому необхідна інтеграція з 1С: Підприємство?

Дане технологічне рішення стане корисним, в першу чергу, інтернет-магазинам з величезним асортиментом товарів або для тих компаній, де постійно оновлюється інформація (наприклад: туристичні або логістичні компанії).

Дуже часто товари привозять до нас з-за кордону, тому ціни на них формуються в залежності від курсу валют, що останнім часом засмучує своєю нестабільністю. Це змушує власників бізнесу ретельно стежити за будь-якими змінами та масово змінювати ціни на сайті, що значно легше та швидше виконати за допомогою імпорту даних з 1С. Якщо цього не зробити, то власник може втратити прибуток, продаючи товар за заниженою ціною.

 

Пристойний досвід нашої компанії “IT Consulting” у налаштуванні інтеграції з 1С:Підприємство дозволить зробити роботу Вашого сайту більш зручною та продуктивною. 

 

Звертайтеся до нас за консультацією:

тел.: +38 (067) 223 21 43

Ми зробимо Ваше життя легше 🙂

Читайте також іншу статтю: “Що робити, якщо «зависає 1С»?


Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок