x

Блог
05 5 Вересня 05.09.2018
Чат-боти для бізнесу
чат-боти зображення

Налаштування чат-ботів для бізнесу

Чат – бот – це програма, яка імітує розмову з користувачами за певним алгоритмом.

Для реалізації обміну інформацією через чат-боти використовують платформи обміну повідомленнями, такі як Facebook Messenger, Slack, Telegram або Viber.

Чат-боти можуть бути легкими у налаштуванні (за загальними правилами) та складними  – якщо їх робота реалізується через штучний інтелект.

За призначенням чат-боти можна розділити на:

Боти помічники, які служать для відправлення стандартних сповіщень через месенджер. Як приклад, бот  Weatherman (@weatherman_bot) – розповідає про погоду у місті виходячи від налаштувань.

Боти з штучним інтелектом – вивчають та аналізують інформацію, значно спрощують роботу із стандартними та нестандартними завданнями.

Боти для розваг – текстові ігри.

Боти для бізнесу– це програми, які можуть вбудовуватись  у CRM системи або виконувати грошові перекази (наприклад, в Telegram існує чат-бот ПриватБанку, за допомогою якого зручно переводити кошти з карти на карту, чат-бот для програми 1С).

ПЕРЕВАГИ

Автоматизація бізнесу: чат-боти автоматизовують роботу підприємства, зменшують витрати часу та коштів, нівелюють вплив “людського фактору”. Це ефективне рішення, яке дозволяє вивести бізнес на новий рівень.

Що ми пропонуємо? 

Налаштування чат-ботів для бізнесу. Ефективне впровадження чат-ботів у бізнес.

Який кінцевий результат? 

Ви отримаєте робочий механізм, який не потребуватиме перерв, вихідних та зайвих затрат часу. Чат-боти – це можливість вийти бізнесу на новий рівень.

Ви бажаєте мобільно отримувати інформацію з 1С? Бажаєте стежити за надходженнями коштів на рахунок компанії? Наша консалтингова фірма допоможе Вам підібрати чат-бота для 1С.

Звертайтесь до нас за консультацією:

 тел.+38 (067) 223 21 43

 

Читайте також статтю із цієї тематики: “Чат-боти та чим вони допомагають бізнесу?

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок