x

Business Analyst

Хто такий Rent Business Analyst ?

Головне завдання бізнес-аналітика – виявити проблеми бізнесу замовника і знайти максимально ефективне рішення. Для цього він повинен володіти знаннями в предметній області та мати досвід.

Робота бізнес-аналітика включає такі етапи:

  1. Виявити ключові потреби замовника, зрозуміти проблеми, які він хоче вирішити.
  2. Самостійно або за допомогою команди сформулювати нову концепцію рішення.
  3. Оформити нову концепцію бізнес-процесів в технічне завдання з конкретними вимогами.
  4. Деталізувати кожну із вимог у вигляді специфікацій.
  5. Консультувати усіх працівників щодо технічних та стратегічних  моментів.

 

Для багатьох бізнесів, досвідчений бізнес-аналітик – це “розкіш”, на яку ніколи не вистачає фінансових ресурсів.

 

Rent Business Analyst  – це спеціаліст, який виконує усі функції бізнес-аналітика в компанії, але не працює у штаті повний робочий день. Він  не працює на умовах повної зайнятості, а обумовлену кількість годин на місяць.

В компанію приходить досвідчений фахівець, який занурюється у всі робочі процеси бізнесу та працює задля досягнення обумовленого результату, але час його роботи фіксований.

Це дуже зручно для будь якого бізнесу, якому фінансово складно собі дозволити найняти у штат досвідченого бізнес-аналітика.  

 

Вартість однієї години роботи нашого бізнес-аналітика – від  15 у.о.  

 

Досить приймати на роботу бізнес-аналітиків із сумнівним досвідом роботи. Довіряйте роботу професіоналам!

ПЕРЕВАГИ

Ефективна робота досвідченого бізнес-аналітика дозволить правильно налагодити усі процеси у компанії та допоможе знайти справжні причини проблем у бізнесі.

Ціль послуги:

Дати змогу кожному бізнесу налагодити ефективні бізнес-процеси та  надати послуги досвідченого бізнес-аналітика, який буде працювати на результат для бізнесу.

Кінцевий результат:

Звернувшись до нас за допомогою, Вам стануть доступні послуги досвідченого бізнес-аналітика, який зануриться у всі процеси та буде працювати на результат задля досягнення поставлених цілей у бізнесі. Ви суттєво зекономити  свій час та кошти. Найголовніше - це те, що Ви отримаєте послуги професіонала без великих фінансових витрат.

Замовити послугу