x

Блог
13 13 Червня 13.06.2018
Автоматизація бізнес-процесів за допомогою crm-системи “Bitrix 24”
бітрікс 24

“Бітрікс 24” (“Bitrix 24”) – це crm-система, що дозволяє компаніям автоматизувати процес управління та комунікацій із персоналом, включаючи у собі збір, збереження та аналіз даних про постачальників, клієнтів, споживачів та партнерів.

 

Можливості “Bitrix 24” для бізнесу:

 1. Контроль за термінами та стадіями виконання завдань;
 2. Контроль та управління проектами онлайн;
 3. Планування та управління проектами у діаграмі Ганта;
 4. Розподілення чітких ролей у проектах;
 5. Облік та оцінка ефективності роботи кожного працівника;
 6. Поєднання сховища файлів та crm-системи;
 7. Об’єднання працівників в групові проектні листування;
 8. Контроль над етапами здійснення проекту;
 9. Створення завдань за попередніми шаблонами;
 10. Створення детальних звітів із конструктором;
 11. Фільтрація списку завдань.

Детальніше про кожну із можливостей.

 

Контроль за термінами та стадіями виконання завдань

“Bitrix 24” дозволяє завжди “тримати руку на пульсі” бізнесу. Використовуючи цю crm-систему керівнику, буде легко знати та контролювати реалізацію поставлених задач у відділах, а працівникам – не прогавлювати терміни їх здачі. Адже всі завдання та необхідні для них документи будуть прикріпленими в календарі.

Також, перевагою даної crm-системи є те, що Ви бачите час та інші ресурси, що були витрачені на реалізацію поставлених задач.

Контроль за термінами та стадіями виконання завдань

 

Контроль та управління проектами онлайн

“Бітрікс 24” дозволяє керівнику створити та делегувати завдання працівникам в декілька кліків. Достатньо лише вказати що необхідно виконати, працівника-виконався, терміни здачі, якщо є потреба прикріпити файл із інформацією створивши додаткове поле.

Для контролю ходу завдань “Bitrix 24” містить у собі лічильник, що вмикається тоді, коли керівнику варто втрутитись у виробничий процес. Також завдяки лічильнику керівник знатиме, коли задача затримуються чи містять порушення.

 

Планування та управління проектами у діаграмі Ганта

Використовуючи діаграму Ганта (стрічкову діаграму) – Ви та Ваші партнери бачитимете візуальне подання проекту в часових рамках, к-сть поставлених задач в послідовності їх здійснення,  к-сть завдань в роботі та прострочених. Якщо виникла затримка у старті проекту чи у ході його виконання “Бітрікс 24” дозволяє змінити дати та автоматично перемістити усі наступні терміни.

 

Планування та управління проектами у діаграмі Ганта

 

Розподілення чітких ролей у проектах

Зручний інтерфейс та розташування вкладень дає можливість перегляду таких розділів завдань як:

 1. “Керую”,
 2. “Виконую”,
 3. “Допомагаю”;
 4. “Доручені”;
 5. “Усі проекти”.

Контроль за ходом задач завдяки цим розділам значно спростить та скоротить час на перевірку реалізованих, затриманих чи протермінованих завдань та проектів.

 

Облік та оцінка ефективності роботи кожного працівника

При створенні нового проекту чи завдання задайте приблизний час на його виконання і слідкуйте, хто із працівників вклався, а хто ні і за яких обставин.

Після завершення проекту чи у процесі розробки керівник може дізнатись час витрачений командою та окремим працівником на розробку проекту чи окремого завдання. Визначити ефективність роботи працівника, всієї команди та компанії загалом, підвести підсумки результативності та вивантажити усі звіти в Excel.

 

Облік та оцінка ефективності роботи кожного працівника

 

Поєднання сховища файлів та crm-системи

Скорочуйте час на використання інших сервісів зберігання важливих файлів разом із “Bitrix 24.Диск”. Функціонал “Бітрікс 24.Диск” схожий до “Google Диск” проте, всі необхідні файли зберігатимуться у Вашому проекті і доступи до них матимуть тільки ті, хто працюють над ним.

 

Об’єднання працівників в групові проектні листування

За допомогою об’єднання працівників в групові проектні листування в внутрішній системі зв’язку поліпшить ефективність реалізації проектів та комунікацій в команді. В бесідах є можливість створювати завдання, контролювати та бачити кінцевий результат.

 

Онлайн управлiння проектами

 

Контроль над етапами здійснення проекту

Саме чек-лист прикріплений до завдань дасть змогу працівнику знати послідовність їх виконання, а керівнику – на які стадії реалізації воно знаходиться.

 

Створення завдань за попередніми шаблонами

Якщо завдання мають властивість повторюватись для інших співробітників чи проектів, в “Бітрікс 24” Ви можете створити та використовувати шаблони завдань, що скоротить час на їх постійне перестворення та задати період їх автоматичного завантаження у список завдань.

 

Створення детальних звітів із конструктором

За допомогою конструктора Ви швидко зможете створити необхідні звіти, що міститимуть усі важливу інформацію для керівництва чи партнерів, проаналізувати їх.

 

Конструктор звiтiв

 

Фільтрація списку завдань

Кожен із працівників має змогу відфільтрувати собі той список завдань, що необхідно виконати на цей момент, не відволікаючись на інші задачі. Саме для цього в “Bitrix 24” вбудований фільтр. Зберігайте, редагуйте та видаляйте фільтри в залежності від проектів та задач.

 

Crm-система “Bitrix 24″ безперечно полегшить управління робочими процесами проте, чи підійде ІТ Автоматизація за допомогою цієї системи саме Вашому бізнесу?

Звертайтесь за консультацією до нас +38-(067)-223-21-43. Фахівці нашої консалтингової компанії також поповнять даними Вашу сrm-систему за допомогою програми 1С:Підприємство.

 

Можливо, Вас зацікавить інша стаття нашого блогу: “Оптимізація бізнес процесів – необхідно чи даремна трата часу?

 

 

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок