x

Блог
09 9 Листопада 09.11.2018
Аутсорсинг 1С
аутсорсинг, аутсорсингова компанія

Багато підприємств, маючи в штаті системних адміністраторів або інших IT-фахівців, часто співпрацюють з аутсорсинговими компаніями. У сфері послуг 1С схожа ситуація, тільки невелика кількість компаній тримає у штаті фахівця з 1С. І тут виникає питання про те, чи можна штатному фахівцеві доручити впровадження 1С на підприємстві або вирішення серйозних нестандартних проблем. Чи, мабуть, настав час скористатись послугами 1С аутсорсингу?

Причини переходу на послуги 1С аутсорсингу

  • Вибір між хорошим штатним фахівцем і не дуже досвідченим є очевидним. Середня зарплата програміста 1С за 2018 рік у Києві становить 31 000 грн., у Львові та інших великих містах – від 20 000 грн. Якщо ж ви побажаєте заощадити та візьмете в штат не настільки досвідченого фахівця, то рано чи пізно він може зашкодити працездатності бази даних. З огляду на майбутні витрати на зарплатню хорошого фахівця, вигідніше оплатити послуги за аутсорсинг спеціалізованій компанії, котра за свою погодинну роботу візьме від 600 грн.
  • Періодичність помилок. Нові завдання (по формуванню звітів, довідників та ін.) або помилки в 1С можуть виникати періодично. Тому компанії не слід відмовлятися від планового обслуговування програми після її розробки та впровадження 1С на підприємстві. З таким обслуговуванням відмінно впораються фахівці на аутсорсингу.
  • «Одна голова добре, а дві краще» – один фахівець не завжди може вирішити всі питання по роботі програми 1С, тому аутсорсингова компанія налічує у своєму штаті достатню кількість досвідчених фахівців із різних напрямів: розробка 1С, її впровадження, доопрацювання, налаштування 1С, обслуговування та супровід 1С, навчання та ін.

Переваги аутсорсингу 1С

* Для малого та середнього бізнесу:

  • не потрібно створювати нове робоче місце та виплачувати повну зарплату з податками;
  • зручний формат роботи – від комплексного абонентського обслуговування до обслуговування при виникненні конкретних проблем.

* Для великого бізнесу:

  • оперативне вирішення завдань завдяки досвідченим фахівцям, котрі в курсі останніх інформаційно-технічних розробок у сфері 1С;
  • «час і гроші» – немає потреби витрачати час на пошук, підготовку потрібних фахівців, а також організацію для них робочих місць у штаті компанії.
  • можливість керувати швидкістю проведення робіт, регулюючи чисельність людей, що працюють над проектом.

 

Програмісти 1С з консалтингової компанії «IT Consulting» мають величезний досвід в роботі з автоматизованими системами обліку, як малих, так і великих підприємств. Наша компанія відрізняється якісним сервісом і надає гарантії на всі свої розробки. І якщо ви вирішили, що для виконання ваших завдань потрібен фахівець з аутсорсингової компанії, звертайтеся до нас за консультацією за номером: +38 (067) 223-21-43.

 

Читайте також іншу нашу статтю: “7 конкурентних переваг «1C:ERP»“.

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок