x

Компанія “IT Consulting” - консультування з розвитку Вашого бізнесу для його покращення та модернізації

Багато компаній на початку свого створення та зростання, досить часто забувають інвестувати гроші в ІТ розвиток фірми. Але при стабільному або стрімкому розвитку, компанії перестає вистачати ІТ ресурсів, відсутній контроль щодо виконання бізнес процесів, втрата або витік інформації, невчасний запуск нових задач – і як результат: втрата лідерства серед конкурентів або закриття бізнесу в цілому.

При перших простоях та збитках компанія починає думати: Як все це виправити? Як повернути контроль та спати спокійно? Що я саме виконую не так?

7 Років роботи
527 Клієнтів

Ось у таких випадках Вам просто необхідна допомога справжніх професіоналів – консультування з розвитку Вашого бізнесу!
Фахівці компанії “IT Consulting” працюють за методологією ICAgile . 

За допомогою гнучких методів Agile ми створюємо таку атмосферу в організації, щоб людям хотілося досягати цілей, щоб ці цілі їх надихали. Співробітники не бояться пропонувати свої рішення, створювати щось нове, вони знають, що їх ніхто не буде засуджувати за помилку.

ICAgile це не: « Зроби щось з моїми підлеглими». Це швидше: « Допоможи мені стати кращим лідером, щоб я створив дружнє середовище, навчився чути своїх людей, і зробив з них ефективну та дружню команду».

Наша команда проведе не лише  загальний (внутрішній та зовнішній) аудит компаній чи підприємств, а й покаже труднощі, що існують на фірмі та причини їх виникнення.

Нашою перевагою є те, що після проведення аудиту ми пропонуємо шляхи вирішення та стратегію покращення роботи компанії для її подальшого розвитку. У жодному разі не залишимо Вас сам на сам із виявленими проблемами.

Одна маленька компанія не мала грошей, щоб тримати цілий ІТ департамент, їй бракувало досвіду інформаційно-проектного розвитку, компанія зайшла в глухий кут. До нас звернувся керівник підприємства з проханням подивитись свіжим поглядом що не так. Проект був досить цікавий – у компанії було, велике бажання розвиватись. Тоді ми запропонували їй альтернативу – ми допомагаємо компанії безкоштовними консультаціями, але при умові, що вона інвестує гроші згідно потреб бізнесу.

Завдяки злагодженій роботі команди, за 11 місяців, компанія збільшилась майже в 2,5 рази, стала прозорою система управління командою, автоматизована ручна робота та взаємодія між відділами.

Що ми зробили? – спитаєте Ви. Ми поділились досвідом з людьми, які мали бажання розвиватись!

10 Онлайн проектів
Наша цінність як справжніх фахівців стосовно Вашого бізнесу
example imgВказуємо на Ваші найбільші перешкоди та допомагаємо їх виправити
- 01
Головною проблемою бізнесу в Україні є те, що кожен із працівників, від керівництва до простого виконавця, шаблонно мислять про бізнес та його ціль. Адже для того, щоб постійно утримувати чи підвищувати наявні позиції необхідно знати усі свої слабкі сторони та бути більш конкурентно привабливим. Ми змінемо мислення щодо Вашого бізнесу, допоможемо йому рухатись тільки вперед та не сповільнюватись перед новими перешкодами.
example imgНадаємо індивідуальний підхід до кожного підприємства та його проблеми
- 02
Проблеми чи труднощі у кожного підприємства свої, проте мета у всіх одна - отримання прибутку від власної діяльності. Оскільки, ринок сьогодення аж кипить різноманітними нововведеннями, а отже і труднощами в їх реалізації, спеціалісти компанії “IT Consulting” пропонують індивідуальне вирішення проблем для кожної компанії!
example imgНаша допомога Вам потрібна якщо:
- 03
 1. Ви компанія, яка опинилася у скрутному становищі і не має можливості власноруч виправити ситуацію;
 2. Ви власник бізнесу, який бажає інвестувати у розвиток бізнесу та отримати нові перспективи;
 3. Ви є інвестором, що бажає працювати на українському ринку;
 4. Ви у пошуках нових інноваційних рішень для покращення роботи компанії;
 5. Ви бажаєте перевірити роботу компаній, які надають Вам свої послуги.
example imgКонсалтингова компанія “IT Consulting” займається:
- 04
 1. Проведенням аудиту усієї ІТ структури  підприємства;
 2. Наданням консультаційних послуг у сфері ІТ консалтингу;
 3. Створенням стратегічних ІТ архітектур в компанії;
 4. Створенням і побудовою операційних процесів;
 5. Наданням рекомендацій щодо покращення  бізнесу;
 6. Створенням, пошуком та реструктуризацією відділу кадрів у компанії;
 7. Інше.
example imgЩо Ви отримаєте після того, як скористаєтесь послугами від “IT Consulting”:
- 05
 1. Чіткий та загальний аудит Вашої компанії, де будуть прописані усі недоліки, які необхідно виправити;
 2. Поради щодо виправлення та подальшого запобігання проблем та недоліків;
 3. Нові можливі шляхи зростання бізнесу;
 4. Створені індивідуально для Вашої компанії методи роботи та боротьби із ризиками;
 5. Автоматизацію та налагодження усіх бізнес процесів у компанії;
 6. Зменшення витрат компанії;
 7. Збільшення віддачі від наявних налагоджених процесів;
 8. Вибудовану ІТ артітектуру компанії;
 9. та інше.
example imgЗ ким “IT Consulting” працює:
- 06
 1. Клієнт, що стикнувся із проблемами у власній компанії;
 2. Клієнт, що бажає розвивати та інвестувати у власний бізнес проект.
Консультаційні послуги потрібні як і для першого виду клієнта, так і для другого. Проте, для першого виду клієнта ми складемо список завдань які необхідно виконати якомога швидше, щоб вийти із складної ситуацію. В свою чергу для другого виду клієнта будуватиметься довгостроковий план виконання робіт, який приведе компанію до бажаних результатів.
Відгуки наших клієнтів
Світлана
Остап
Іван
Мар'яна
Дмитро

Ми вдячні Вам і Вашій команді! З вами було дуже приємно працювати. І, головне, - результативно! До нових спільних звершень!

Неймовірно вдячний Вашій компанії! Ваші фахівці дійсно компетентні у даній сфері та допомогли вирішити усі наявні проблеми у моїй компанії! Висловлюю Вам велику вдячність та щиро бажаю Вашій компанії досягнути нових висот у майбутньому!

Мені дуже сподобалося працювати з Вами. Я хотів би побажати Вам усього найкращого для нових проектів і лише успіху для Вашої компанії в майбутньому!

Дякуємо Вашій компанії за професійну роботу, наполегливість та швидке вирішення наших проблем. Завдяки Вам ми досягли бажаних результатів у 2017 році. Надалі співпрацюватимемо та розвиватимемось із Вами!  

Консалтингова компанія "IT Consulting" - це поєднання професійних та швидких рішень для допомоги Вашому бізнесу. Дякуємо Вам за чітке розуміння потреб нашої компанії і вміння знайти індивідуальні рішення і швидко їх втілити. З повагою, Дмитро

Зворотній зв'язок