x

Блог
01 1 Листопада 01.11.2018
7 конкурентних переваг «1C:ERP»
1C ERP

«1C:ERP» або «1С:ERP Управління підприємством 2» – інноваційне та високоефективне програмне рішення від компанії «1C» на основі сучасної версії 8.3 платформи «1С:Підприємство». «1C:ERP» створено для автоматизації процесу управління в середньому та великому бізнесі. Програмний продукт дозволяє оптимізувати всі наявні управлінські процеси та контролювати основні показники діяльності компанії, оцінюючи при цьому ефективність діяльності підприємства та його окремих підрозділів чи співробітників.

1C ERP

Вашій компанії підійде програма 1C:ERP, якщо:

  • показники внутрішніх бізнес-процесів (виробництво, збут тощо), зовнішнього оточення (лояльність споживачів, ставлення до бренду тощо), а також фінансові показники ефективності бізнесу почали знижуватися;
  • Ваше підприємство багатопрофільне або займається складним, багатопереробним виробництвом;
  • є складнощі в управлінні виробничими процесами (напр.: часто виникають зриви термінів постачання сировини);
  • є складнощі в прийнятті управлінських рішень на середньо- та довгострокову перспективу через відсутність актуальної та об’єктивної інформації;
  • бізнес-процеси Вашої компанії зі своєю специфікою та складнощами (напр.: Ви велика виробнича або дистриб’юторська компанія, або ж підприємство з розподіленою структурою філій та відділень тощо).

Переваги програмного рішення «1C:ERP»:

1. Великі функціональні можливості платформи та набір побудованих на ній прикладних рішень допомагають керувати фірмою, вести ефективний облік незалежно від її чисельності та сфери діяльності. Серед цих функціональних можливостей присутня й розгорнута бізнес-аналітика. 

Опціонний механізм 1C:ERP дозволяє включення або виключення різних функціональних частин без програмування (зміни конфігурації). А типова конфігурація даного прикладного рішення не вимагає великих доопрацювань.

2. «Хмарні технології» та мобільність – можливість роботи платформи через інтернет в корпоративному «хмарному» сервісі та через додатки на мобільних девайсах із різними операційними системами.

3. Надійність і масштабованість системи – враховується можливість адаптуватися до збільшення кількості спеціалізованих рішень:

  • CRM – управляє та оптимізує роботу з клієнтами;
  • WMS – автоматизує роботу складів будь-якої складності;
  • РМО – системи для управління проектами та портфелями проектів;
  • ITIL – управляє інформаційними технологіями компанії;
  • та інші рішення (PDM, MES, TMS, BSC).

  4. Широкий вибір галузевих і спеціалізованих рішень (для підприємств різних груп промисловостей, поліграфії, транспорту, будівництва та інших різноманітних сфер бізнесу), а також інтеграція з іншими програмами та веб-ресурсами.

5. Мультиплатформеність і підтримка відкритого програмного забезпечення. Система 1C:ERP легко адаптується під специфічні бізнес-процеси або нововведення компанії. Підтримує найпопулярніші види СУБД та ОС.

6. Безпека – розмежований та контрольований доступ до бази даних компанії тільки для конкретного користувача або групи користувачів завдяки налаштуванням інтерфейсу.

7. Невелика вартість, враховуючи можливості зростання продуктивності та швидкого повернення інвестицій.

 

Якщо Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про придбання та впровадження даного програмного рішення, звертайтеся до фахівців нашої компанії IT-Consulting за тел.: +38 (067) 223-21-43. Ви також можете розраховувати на консультацію щодо інших програмних продуктів і на швидке впровадження 1С на підприємстві.

 

 

Можливо Вас зацікавить інша стаття: “Для чого 1С:підприємство переносити на хмару?

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок