x

Блог
05 5 Травня 05.05.2018
5 помилок клієнта у виборі серед консалтингових компаній в Україні
консалтингові компанії в Україні, консалтингові компанії

Консалтинг в Україні почав свій бурхливий розвиток із 2008 року. Свої консультаційні послуги пропонують як консалтингові компанії в Україні, так і окремі фахівці. Знайти гідного бізнес-консультанта досить складно. На правильний вибір бізнес витрачає багато сил і часу. Навіть комплексний та ретельний підхід не завжди захищає клієнтів від стандартних помилок. Ось найвідоміші з них:

Помилки при виборі серед консалтингових компаній в Україні

Рекомендація та консультація

Багато клієнтів не розрізняють ці поняття. Насправді, рекомендація – це допомога в якійсь конкретній ситуації. У процесі консультації розробляється чітка стратегія або план для виходу з проблемної ситуації. Справжній професіонал на ринку консалтингу України, котрий дійсно розуміється на Вашому бізнесі, допоможе розробити план, на відміну від непрофесіонала, який може надати лише загальні рекомендації чи поради.

Орієнтування на бренд

На ринку консалтингу України існують свої бренди. Брендові консалтингові компанії не легко здобули собі популярність, вони надають тільки якісні послуги. Недоліком цих послуг є ціна, яка може у 2-3 рази перевищувати вартість послуг менш відомих компаній. Ці витрати можуть бути не завжди виправданими. Тому перед остаточним вибором консультанта, визначіться з бажаним результатом та детально вивчіть портфоліо різних компаній. І після цього приймайте рішення.

Робота лише з одним консультантом

Звичка співпрацювати лише з одним консультантом чи консалтинговою компанією може виявитися малоефективною, оскільки існують різні завдання та області консультування (наприклад: стратегічне консультування, управління проектами, інформаційна безпека та її оцінка, розробка та супровід 1С тощо). Консалтингова фірма, котра спеціалізується на наданні нішевих послуг, зробить роботу швидше й краще, ніж компанія з величезною кількістю послуг.

Невміння скористатися знаннями консультантів в повному обсязі

На ринку консалтингу України існує стереотип про звернення до таких консультантів тільки у разі настання проблеми. Працювати з ними потрібно і для профілактики труднощів, щоб отримати додаткові знання й досвід. Співпраця з консалтинговою компанією дозволить клієнтові поглянути на свою роботу зі сторони, знайти нові способи раціоналізувати її, отримавши більше прибутку.

консалтингові компанії, помилки клієнтів, відсутність мети

Відсутність розуміння цілі звернення до консультанта

Якщо консультанту не ставити конкретну ціль, то неможливо буде оцінити результат його роботи. У цьому випадку консалтингова компанія зможе дати Вам декілька корисних порад, а вони, як нам відомо, – це ще не консультація.

 

Бажаємо успіху у виборі консультантів!IT Consulting

Якщо у Вас виникли будь-які запитання на цю тему, тоді звертайтесь до нас за консультацією (тел.: + 38 (067) 223 21 43).

 

Можливо Вас зацікавить інша стаття в нашому блозі: “IT аутсорсинг – що це таке?

Повернутися до блогу
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній зв'язок