x

1С:ПІДПРИЄМСТВО Автоматизація бізнесу разом із 1С:Підприємство

Програма 1С:ПІДПРИЄМСТВО – установка та налаштування та обслуговування 1С 

На сьогодні можна знайти масу програмних комплексів введення бухгалтерського обліку, але лідерами на ринку залишається 1С: Підприємство. Пов’язано це з тим, що 1С є гнучким та має можливість адаптовуватися до будь-якої організації чи підприємства.

Але кожна компанія є індивідуальна та має своєрідні бізнес-процеси, які потребують автоматизації.
Якісна автоматизація програмного комплексу 1С забезпечить збільшення прибутку Вашого бізнесу, мінімізує витрати та оптимізує роботу підприємства та персоналу.

Необхідність доопрацювання налаштування 1С програми та її обслуговування виникає якщо:

  1. Особливості введення звітності відрізняються від стандартних, запропонованих програмою 1С Підприємство;
  2. Вам потрібно налагодити специфічний управлінський чи бухгалтерський облік ;
  3. Необхідно налагодити зв’язок 1С з іншими програмними продуктами.

Фахівці компанії “IT Сonsulting” проводять індивідуальне налаштування наявної версії 1С, яке підвищить ефективність роботи Ваших працівників. У разі необхідності оновлення версії програмного забезпечення ми архівуємо бази даних з попередньої системи і коректно відновимо їх у новому програмному комплексі.

Ціна послуг налаштування 1С: Підприємство у Львові – від 600 грн/год

 

Переваги

Не витрачаючи додаткові гроші на придбання нових спеціалізованих галузевих продуктів 1С: професіонали компанії “It consulting” допоможуть Вам налагодити безперервний унікальний тільки для специфіки Вашого підприємства бухгалтерський облік на вже існуючій у Вас 1С.

Мета послуги

Налаштування Вашої наявної версії 1С: Підприємство для: автоматизований обмін даними між 1С і платіжними системами (типу клієнт банк). Дані такі як: виписки банку, платіжні доручення в гривнях, заявка на купівлю-продаж валюти, що спрощує процес покупки валюти та налаштування інтерфейсу для обміну. Для повної взаємодії з програмами (медок, соната, арт-звіт і т.д.) для формування і здачі електронної звітності контролюючим органам.

Також налагодження сумісності банківських форматів з програмою 1С; систематизації Вашого документообігу, а при наявності специфічних програм адаптувати 1С для роботи з ними. Також для платників ПДВ і акцизного збору налаштовується комфортний обмін реєстрами первинних документів.

Кінцевий результат

Адаптована 1С до вимог та змін законодавства. Мінімізація ризиків. Пристосована та оптимізована версія 1С: Підприємство до індивідуальних побажань Вашої фірми. Збереження усіх баз даних, при необхідності відновлення звітів попередніх періодів. Зекономлені нерви.

Замовити послугу