x

1С:ПІДПРИЄМСТВО Автоматизація бізнесу разом із 1С:Підприємство

На сьогодні можна знайти масу програмних комплексів введення бухгалтерського обліку, але лідерами на ринку залишається 1С: Підприємство. Пов’язано це з тим, що 1С є гнучким та має можливість адаптовуватися до будь-якої організації чи підприємства.

Але кожна компанія є індивідуальна та має своєрідні бізнес-процеси, які потребують автоматизації.
Якісна автоматизація програмного комплексу 1С забезпечить збільшення прибутку Вашого бізнесу, мінімізує витрати та оптимізує роботу підприємства та персоналу.

Необхідність доопрацювання програми 1С:Підприємство виникає якщо:

  1. Особливості введення звітності відрізняються від стандартних, запропонованих програмою 1С;
  2. Вам потрібно налагодити специфічний управлінський чи бухгалтерський облік ;
  3. Необхідно налагодити зв’язок 1С з іншими програмними продуктами.

Фахівці компанії “IT Сonsulting” проводять індивідуальне налаштування наявної версії 1С, яке підвищить ефективність роботи Ваших працівників. У разі необхідності оновлення версії програмного забезпечення ми архівуємо бази даних з попередньої системи і коректно відновимо їх у новому програмному комплексі.

 

Переваги

Не витрачаючи додаткові гроші на придбання нових спеціалізованих галузевих продуктів 1С: професіонали компанії “It consulting” допоможуть Вам налагодити безперервний унікальний тільки для специфіки Вашого підприємства бухгалтерський облік на вже існуючій у Вас 1С.

Мета послуги

Налаштування Вашої наявної версії 1С: Підприємство для: автоматизований обмін даними між 1С і платіжними системами (типу клієнт банк). Дані такі як: виписки банку, платіжні доручення в гривнях, заявка на купівлю-продаж валюти, що спрощує процес покупки валюти та налаштування інтерфейсу для обміну. Для повної взаємодії з програмами (медок, соната, арт-звіт і т.д.) для формування і здачі електронної звітності контролюючим органам.

Також налагодження сумісності банківських форматів з програмою 1С; систематизації Вашого документообігу, а при наявності специфічних програм адаптувати 1С для роботи з ними. Також для платників ПДВ і акцизного збору налаштовується комфортний обмін реєстрами первинних документів.

Кінцевий результат

Адаптована 1С до вимог та змін законодавства. Мінімізація ризиків. Пристосована та оптимізована версія 1С: Підприємство до індивідуальних побажань Вашої фірми. Збереження усіх баз даних, при необхідності відновлення звітів попередніх періодів. Зекономлені нерви.

Замовити послугу